Новини

Музика

Джазмен Рішард Бона проведе у Львові майстер-клас

Джазмен Рішард Бона проведе у Львові майстер-клас

http://journal.jazz.ru

Джазмен Рішард Бона проведе у Львові майстер-клас

Понеділок, 28 травня 2012, 12:25

Знаменитий бас-гітарист Рішард Бона під час перебування на фестивалі Альфа-джаз проведе ще й майстер-клас, який відбудеться у Дзизі.Українські музиканти зможуть зустрітись з джазменом за день до початку концертної програми фестивалю, 31 травня о 17:00.

Рішар Бона (Richard Bona) — один з найвідоміший джазовим музикантів Африки. Незважаючи на те, що Рішар вже давно не живе в рідному Камеруні, він ніколи не забував і про свої коріння, а його музика – синтез сучасного джазу, фьюжн та африканської і етно-музичної традиції.

Рішар Бона відомий у джазовому світі не тільки як віртуозний і самобутній бас-гітарист, але й як відмінний вокаліст, композитор і бенд-лідер.

За визнанням критиків, він однаково неперевершений і в джазовій імпровізації, і в співі на мові дуала, і в мейнстрі мових ліричних блюзах. Він виступав на одній сцені з такими музикантами, як Джо Завінулі Джоні Мітчелл, Майк Стерн, Чик Коріа, Хербі Хенкок.

Рішар Бона охоче ділиться секретами власної майстерності з молодими виконавцями. Він регулярно дає майстер-класи в різних країнах світу, є професором музики Нью-Йоркського Університету (New York University).

Однак, за словами тих, кому пощастило побувати на його майстер-класах, ці зустрічі — уроки не стільки техніки, скільки ставлення до творчості. Бона вчить, як приносити своєю музикою радість.

Майстер-клас Рішара Бона відбудеться за пітримки Jazz Club. Lviv і Мистецького об'єднання «Дзига».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.