Новини

Політика

беркут

беркут

poltava.pl.ua

Львівські регіонали засудили насильницькі дії правоохоронців

Понеділок, 2 грудня 2013, 12:04

Львівська обласна організація Партії регіонів рішуче засуджує будь-які насильницькі дії правоохоронних органів до учасників мирних акцій протесту і вимагає від влади дати однозначну і принципову оцінку не тільки бійцям спецпідрозділу «Беркут», а в першу чергу тим, хто віддавав подібні накази і дискредитував Президента, владу та Партію регіонів.

Про це йдеться у заяві ЛОО Партії регіонів, орпилюдненій на офіційному сайті організації.

Подаємо текст заяви:

"Ми сподіваємось, що найближчим часом суспільство отримає повну і всебічну інформацію про перебіг подій, а постраждалі не тільки вибачення від міністра внутрішніх справ, але й компенсацію від Уряду на відшкодування затрат на лікування. 

Разом з цим ми вимагаємо від влади захистити наших прихильників від масового терору з боку наших політичних опонентів. Чим кращі від влади ті, хто сьогодні б’є вікна в офісах, автомобілях, піддає моральному терору рядових партійців?

Європейські та й просто християнські засади побудови суспільства вчать нас іншому, закликають до миру і поваги один до одного.

Якщо ми дійсно хочемо європейського майбутнього нашої держави, потрібно в мирний, конституційний спосіб домагатися зміни влади в країні, а не шляхом хаосу.

Церква, посли країн-членів ЄС та США дали чітко зрозуміти, що вони підтримують мирні акції, але різко відмежовуються від насилля з будь-якого боку. На жаль, цей заклик залишається не почутим на місцях.

Організоване вчора в Києві побоїще біля Адміністрації Президента лідери опозиції списали на «тітушок», то ми застерігаємо всіх радикально налаштованих активістів, що беруться громити наших прихильників, не потрапити також в розряд провокаторів і «тітушок».

Всім, хто сьогодні зганяє злість на Партію регіонів, нагадуємо, що Партія регіонів на Львівщині ніколи не була при владі, а ті небагаточисельні її представники, які були при владі в області, не займались «полюванням на відьом», а намагалися вибудовувати свою.

Важливо, щоб це послугувало добрим сигналом для тих, кому не до вподоби такий шлях розвитку подій.

В цей непростий для країни час, коли на нас намагаються покласти відповідальність за події в Києві, ми хочемо нагадати, що вчора Львівська обласна рада висловила вдячність правоохоронцям Львівщини за нелегку працю по охороні громадського порядку в регіоні.

Ми з розумінням ставимось до позиції тих партійців, котрі самостійно приймають рішення про вихід з партії, але категорично засуджуємо шантаж, погрози на адресу наших прихильників, особливо, коли їх чинять такі провокатори як Михайло Адам в Миколаєві, котрий заради теплого місця в лісництві зрадив «Нашу Україну», попросився в Партію регіонів, а сьогодні знову стає у лави борців із нею.

Львівська обласна організація Партії регіонів заявляє, що ми робили і робитимемо все від нас залежне для розбудови рідного краю".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.