Новини

Політика

вілкул

вілкул

Підприємства, що забезпечують функціонування систем життєзабезпечення, переведуть на цілодобовий посилений режим

Понеділок, 2 грудня 2013, 11:55

Віце-прем’єр Олександр Вілкул поставив завдання головам ОДА, мерам, керівникам підприємств теплокомуненерго, водопостачання, газопостачання, електроенергетики, дорожнього господарства та держслужби з надзвичайних ситуацій забезпечити стабільне функціонування систем життєзабезпечення.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, керівники мають взяти під особистий контроль роботу систем життєзабезпечення населення. Перевести роботу підприємств на посилений режим з цілодобовим чергуванням, забезпечити цілодобову наявність аварійних бригад. При виникненні будь-яких аварійних ситуацій для надання необхідної допомоги оперативно повідомляти в Центральну диспетчерську Мінрегіону.

Завтра, 3 грудня 2013 року о 14:00, віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул та віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко проведуть Всеукраїнську селекторну нараду з питань забезпечення стабільного функціонування систем життєзабезпечення. У нараді також візьмуть участь керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної служби з надзвичайних ситуацій та керівники регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.