Новини

Інфраструктура

Україна не «відіб'є» кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012

Україна не «відіб'є» кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012

image.tsn.ua

Україна не «відіб'є» кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012

Понеділок, 28 травня 2012, 13:10

Україна не зможе повернути всі кошти, які були витрачені на підготовку до чемпіонату Європи з футболу, і в результаті це лише посилить тиск на зовнішній борг країни. Про це у своїй статті пише «Reuters».Вкладені кошти в підготовку до Євро-2012 13,4 млрд. дол., включаючи $ 6,6 млрд. із державної скарбниці навряд зроблять Україну більш привабливою для іноземних інвесторів, вважають аналітики.

«Попри сподівання туроператорів і влади, після того, як змагання, що відбуватимуться в чотирьох українських містах, закінчаться і фани поїдуть додому, зовсім не гарантовано, що Україна заявить про себе як про новий європейський туристичний напрямок», - йдеться далі в тексті.

Крім того «Reuters» повідомляє, що через Євро-2012 Україна може зазнати збитків у розмірі від 6 до 8 млрд. дол., при чому туристи під час футбольного чемпіонату можуть привезти в державу не більше 800 млн. дол.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що на матчі Євро-2012 в Україну приїде 1-1,2 млн. гостей. За його словами прямі затрати на Євро-2012 з державного бюджету – складають 414 млн. 68 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.