Новини

Соціум

Дружина Кривецького оминула орендну плату в Будинку офіцерів

Дружина Кривецького оминула орендну плату в Будинку офіцерів

wikimapia.org

Дружина Кривецького оминула орендну плату в Будинку офіцерів

Вівторок, 3 грудня 2013, 11:17

Господарський суд Львівської області відмовив прокуратурі у позові про розірвання договору оренди з ПП  НВФ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” та стягнення з них заборгованості у розмірі 59 тис. грн.

Про це повідомляють Наші Гроші.Львів.

Згідно з рішенням суду, у 2001 році ПП НФВ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” взяло в оренду у Будинку офіцерів Західного оперативного командування нежитлові приміщення площею 170,3 кв. м на вулиці Театральній, 22 у Львові для розміщення кафе.

У 2009 року було змінено орендодавця. Будинок офіцерів замінили на КЕВ Львова та продовжено строк дії договору до кінця вересня 2014 року. Також повідомляється, що орендна плата становила 8783,47 грн на місяць, тобто лише 51,6 грн/кв. м.

Однак “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” станом на 10 вересня 2013 року заборгували майже 56 тис. грн (у тому ж числі 67,04 грн земельного податку). Прокуратура також нарахувала пеню та штраф.

Однак, як з’ясувалося, у 2009 році орендар надав підприємству дозвіл на проведення ремонту цього приміщення. Вартість виконаних робіт складає 393,5 тис. грн. Факт здійснення невід’ємних поліпшень підтверджується також аудиторським висновком.

Оскільки ремонт було зроблено на підставі дозволу, то “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс”, вказує суд, мають право понесені витрати зарахувати в рахунок орендної плати. З цією метою підприємство звернулося до КЕВ Львова із заявами 15 та 18 листопада 2013 року. Тобто вже під час розгляду справи в суді.

Власниками ПП НВФ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” є Вікторія Зелінська (25%), Ярослав Прокоп (25%) та Ольга Філатова-Кривецька (50%), дружина народного депутата України від ВО “Свобода” Ігоря Кривецького.

Нагадаємо, Ігор Кривецький увійшов до п’яти найбагатших народних депутатів-членів фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.