Новини

Соціум

військовослужбовці прикордонної служби

військовослужбовці прикордонної служби

dpsu.gov.ua

Понеділок, 9 грудня 2013, 16:02817

Військовослужбовці прикордонної служби Львівщини порушили законодавство, – прокуратура

Прокуратура Львівської області виявила ряд порушень у діяльності військовослужбовців прикордонної служби. Чотирьох прикордонників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

При здійсненні своїх повноважень прикордонники допускали порушення вимог законодавства, зокрема при затриманні громадян, здійсненні особистого огляду, вилученні речей та їх поверненні.

До прикладу, у затриманого громадянина із Гвінеї у ході особистого огляду прикордонники вилучили грошові кошти та особисті речі. Разом з тим при звільненні останнього перелік вилучених речей у протокол про адміністративне затримання уповноважена особа не внесла, обмежившись записом “одержав згідно протоколу особистого огляду”.

Прокуратура також виявила, що прикордонниками не вживаються заходи про заборону в’їзду в Україну осіб, які не сплатили штраф відповідно до винесених постанов про накладення адміністративного стягнення.

Також у прокуратурі зазначають, що між прикордонниками та органами Державтоінспекції відсутня взаємодія.

Зокрема, при виявленні фактів невідповідності ідентифікаційних номерів складових частин транспортних засобів записам у реєстраційних документах, прикордонниками складаються протоколи про адміністративне правопорушення без залучення працівників ДАІ. Як наслідок, такі автомобілі за базою даних викрадених транспортних засобів не перевірялися.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.