Новини

Політика

львівська облрада

львівська облрада

Прокуратура оскаржує в суді рішення Львівської облради про відкликання повноважень у ОДА

Середа, 18 грудня 2013, 12:58

Сьогодні, 18 грудня, прокуратура Львівської області подала до суду три позови про визнання протиправними і скасування вчорашнього рішення сесії Львівської обласної ради шостого скликання.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Йдеться про рішення «Про відкликання Львівською обласною радою власних повноважень, делегованих Львівській обласній державній адміністрації»; “Про посилення контролю за роботою Львівської обласної державної адміністрації” та “Про виконавчий комітет Львівської обласної ради”, а також голосування з вказаних питань.

Зазначені рішення сесії винесено на розгляд та проголосовано із порушенням норм Конституції України та чинного законодавства. Львівською обласною радою допущено порушення ст.19 Конституції України та законодавства про місцеве самоврядування в Україні й місцеві державні адміністрації, зазначають у прокуратурі.

Нагадаємо, вчора Львівська облрада вирішила виселити Львівську ОДА, а також посилити контроль за ОДА та створити виконком Львівської облради.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.