Новини

Економіка

утилізація

утилізація

gazeta.lviv.ua

Четвер, 19 грудня 2013, 15:50668

Кабмін хоче власникам автомобілів відшкодовувати збитки за утилізацію

Кабінет міністрів України пропонує врегулювати питання гарантії захисту прав та економічних інтересів власників, які передають на утилізацію транспортні засоби.

Відповідний законопроект Про внесення змін до закону України "Про утилізацію транспортних засобів" уряд схвалив на своєму засіданні, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Законопроект передбачає доповнення новим абзацом частини п'ятої статті 7 закону України "Про утилізацію транспортних засобів", яким буде законодавчо закріплене право й можливість автовласника на отримання відповідного відшкодування.

"Цей документ пропонує законодавчо закріпити за власником транспортного засобу, який передає своє авто на утилізацію, право й можливість отримати відповідне відшкодування в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України", розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

Нагадаємо, у вересні Кабінет міністрів України почав готувати документи стосовно субсидування національного автомобільного виробництва, котре передбачатиме компенсацію за кожне здане старе авто в сумі 12 тис. грн.

В серпні вступив у дію закон "Про утилізацію траспортних засобів", відтак з першого вересня українці платитимуть утилізаційний збір.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.