Новини

Соціум

Польська та українська сторони обговорили модернізацію меліоративних водних споруд

Польська та українська сторони обговорили модернізацію меліоративних водних споруд

oblwodgosp.lviv.ua

Польська та українська сторони обговорили модернізацію меліоративних водних споруд

П'ятниця, 20 грудня 2013, 17:56

Цього тижня завершилося у Республіці Польща завршилась робоча зустріч між Львівським Обласним Управлінням Водних Ресурсів та Воєводським Управлінням Меліорації і Водних Споруд в Любліні.

Про це повідомляє Львівське обласне управління водних ресурсів.

16-18 грудня 2013 року у Республіці Польща відбулась робоча зустріч між Львівським Обласним Управлінням Водних Ресурсів та Воєводським Управлінням Меліорації і Водних Споруд в Любліні з питань опрацювання інтегрованого проекту «Модернізація і відбудова транскордонної сітки меліоративних водних споруд, оптимізація параметрів існуючих водотоків в басейні рік Солокія, Річиця, Біла і Варежанка з метою збільшення пропуску повеневих і високих вод, раціонального використання водних ресурсів з дотриманням охорони довкілля на прикордонних територіях» в рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Україна-Білорусія на 2014-2020 роки, а також щодо утримання прикордонних меліоративних об'єктів в рамках українсько-польської міжнародної Угоди «Про співпрацю в галузі водного господарства на прикордонних водах».

Під час зустрічі відбувся виїзд на прикордонні меліоративні об'єкти в басейнах рік Солокія, Річиця, Біла, Варежанка, було проведено їх обстеження. Підтверджено необхідність виконання протипаводкових робіт пов'язаних з оптимізацією параметрів і ремонтом гідротехнічних споруд вищевказаних рік, а також робіт пов'язаних з модернізацією, відбудовою і ремонтом водних споруд на прикордонних меліоративних системах.

Також відбулись зустрічі в Старостві Пов'ятовому в Грубешові і Томашові Любельському з адміністрацією та зі спеціалістами адміністрацій з питань реалізації Європейських Проектів.

Було встановлено перелік необхідних першочергових матеріалів для складання заявки до Спільного Технічного Секретаріату, погоджено терміни наступних зустрічей для опрацювання і підготовки необхідних матеріалів для заявки.

Було, також, погоджено, що ведучим партнером буде польська сторона – Воєводське Управління Меліорації і Водних Споруд у Любліні.

Польська сторона запевнила, що виконає всі необхідні дії пов'язані з впровадженням вищеназваного Проекту з метою спільної реалізації.

Нагадаємо, минулого тижня в Любліні на круглому столі між представниками західноукраїнських міст, очільників Любліна, депутами Європарламенту та ректорами польських університетів, українці просили Європу не зачиняти двері ЄС. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.