Новини

Політика

євромайдан

євромайдан

korrespondent.net

МВС України розслідує перевезення євромайданівськими автобусами наркотиків та зброї

П'ятниця, 27 грудня 2013, 14:05

До МВС України надійшов дзвінок у якому Ірина Радаш повідомила міліції про те, що на київський євромайдан зі Львова автобусами перевозять наркотики та зброю.

Про це повідомив член правозахисної комісії ГО «Комітет підприємців Львівщини», адвокат Андрій Гринчук на прес-конференції.

До міліції надійшов дзвінок від Радаш Ірини Юріївни у якому вона повідомила, що автобуси, котрі відправляються від вул. Винниченка зі Львова до Києва, перевозять зброю і наркотики. Не перевіривши правдивість інформації, міліція розпочала розслідування, повідомили активісти. 

Активісти вважають, що саме це повідомлення дало підстави міліції переслідувати активістів євромайдану та штаб національного спротиву.

"Влада розігрує класичну схему, коли надходить повідомлення від імені певної особи. А це дає підстави для перевірок. Учора Ірина Яремко уже надавала з цього приводу пояснення правоохоронцям. Можливо це був сфальсифікований дзвінок. Можливо знайшли за оплату цю особу для того, щоб відкрити провадження проти активних членів євромайдану ",- повідомив член правозахисної комісії ГО «Комітет підприємців Львівщини», адвокат Андрій Гринчук.

Також євромайданівців хочуть виселити із адмінбудівель.

"Не виключено, що готується кримінальне провадження за фактом захоплення адміністративних приміщень", -- додав Гринчук.

Додамо, що цю справу, відповідно до рапторту органів МВС України передано для вивчення в ГУ МВС у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.