Новини

Політика

Антипович розкрив четвірку ймовірних переможців по мажоритарних округах

Антипович розкрив четвірку ймовірних переможців по мажоритарних округах

vgolos.com.ua

Антипович розкрив четвірку ймовірних переможців по мажоритарних округах

Середа, 30 травня 2012, 14:48

Юрій Михальчишин, Ірина Фаріон, Петро Писарчук та Богдан Дубневич - ймовірні переможці на 4 мажоритарних округах Львова, - повідомив сьогодні, 30 травня, під час прес-конференції директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Згідно з проведеним дослідженням, окрім лідера Юрія Михальчишина на окрузі №115 (Сихівський, частина Личаківського району) є ще три кандидата - Дмитро Добродомов (12,9%), Андрій Парубій (11,7%) та Михайло Хміль (8,5%).

Як і півроку тому, лідером на окрузі №116 (Залізничний, частина Шевченківського району) залишається представник Свободи Ірина Фаріон (18,9%). Менше, наразі, готові підтримати Василя Куйбіду (13,2%) та Ярослава Гінку (7,2%).

Лідером на окрузі №117 (Франківський та Галицький райони) фактично є представник від Партії регіонів Петро Писарчук. Але, як зазначив Олексій Антипович, наразі округ немає яскраво вираженого лідера. Соціолог виділяє двох лідерів: Петра Писарчука (12,9%) та Іван Васюника (12,1%), та трьох найближчих переслідувачів – Тараса Стецьківа (9,1%), Віру Лясковську (7,2%) та Оксану Юринець (5,7%).

В окрузі № 118 (Пустомитівський район, частина Личаківського і Шевченківського районів) залишається один яскраво виражений лідер – Богдан Дубневич (31,8%), який майже втричі випереджає Юрія Михальчишина (11,9%) та Юрія Гудиму (8,1%).

Та, за умови що кандидатом від Батьківщини, Фронту змін та Свободи на окрузі буде Юрій Михальчишин, розрив між ним та Богданом Дубневичем може скоротитися до мінімуму (27% - у Б.Дубневича та 25% - у Ю.Михальчишина).

Зазначимо, що дослідження проводилось 16-26 травня. Аудиторія дослідження: населення міста Львова та Пустомитівського району віком від 18 років і старші. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Вибіркова сукупність: 2400 респондентів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.