Новини

Соціум

планшети

планшети

macdigger.ru

Митники вилучили на кордоні партію контрабандних планшетів

Четвер, 16 січня 2014, 15:37

Учора, 15 січня, на митному посту «Краковець» Львівської митниці Міндоходів під час митного контролю у двох громадян України вилучено 15 сучасних планшетів.

Про це повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Під час проведення митного огляду під капотом автомобіля громадян було виявлено 5 нових планшетів «IPad Air», а також у багажному відділенні автомобіля в упаковці з порошку для прання 4 аналогічні планшети та 6 новеньких планшетів в двох упаковках з порохотягів.

Також під час проведення митного огляду було виявлено документи «TAX FREE FOR TOURISTS», відповідно до яких вартість вказаних планшетів становить майже 50 тис. польських злотих, що за курсом НБУ становить понад 130 тис. гривень.

Таким чином, громадяни України своїми діями порушили встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю та вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 та частиною 1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.