Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Фірташ: податківці і митники вганяють український бізнес в тінь

Фірташ: податківці і митники вганяють український бізнес в тінь

Варіанти

Середа, 28 березня 2012, 11:35

Фірташ: податківці і митники вганяють український бізнес в тінь

Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ вважає, що серед причин того, що 40% українських підприємців сьогодні працюють в тіні, полягає в тому, що підприємці не завжди знаходять розуміння з податковою інспекцією, митницею чи обласними адміністраціями.

«Люди розуміють, що їм легше працювати в тіні, бо можливо їх зловлять і покарають а можливо і не зловлять. Тобто для них так краще, аніж відразу стикнутись з непорозуміннями» - повідомив Дмитро Фірташ під час робочої зустрічі з керівництвом Львівської області та власниками малих та великих підприємств 27 березня у Львові.

За даними Державної податкової адміністрації України, у на початку 2011 року, після прийняття Податкового кодексу, кількість створених фізичних осіб - підприємців в Україні скоротилася на 30% по відношенню до початку 2010 року.

Водночас, закрити свій бізнес вирішили на 36% більше фізосіб, ніж в аналогічному періоді 2010 року. Всього за перші три місяці 2011 року 56 613 приватних підприємців припинили свою роботу.

Голова ради директорів Group DF Дмитро Фірташ був обраний головою Федерації роботодавців України 29 листопада 2011 року.

Дмитро Фірташ народився 2 травня 1965 року у селі Синьків Заліщинського району Тернопільської області. Його батько був водієм, потім викладав у авто школі. Мати отримала дві освіти (ветеринарну та економічну) та працювала бухгалтером на тваринницькій фермі потім – на цукровому заводі.

Група компаній Group DF сьогодні об'єднує активи у хімічній та титановій галузях, сфері фінансів, нерухомості. На підприємстві Дмитра Фірташа працює понад 25 тисяч людей.

Мільярдер Дмитро Фірташ також є у числі меценатів, які фінансують будівництво університетського містечка Українського католицького університету у Львові. Попередня вартість проекту становить 25 млн. дол.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.