Новини

Інфраструктура

знеструмлення

знеструмлення

ukr.obozrevatel.com

На Львівщині через негоду знеструмлено 55 населених пунктів

Понеділок, 20 січня 2014, 09:41

Через складні погодні умови, випадання дощу на фоні морозної температури, на Львівщині знеструмлені 55 населених пунктів (44 повністю і 11 частково).

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Найскладнішою є ситуація у Сокальському районі. Там знеструмлено 13 населених пунктів повністю і 5 частково. У Золочівському районі знеструмлено 10 населених пунктів повністю і 1 – частково; Жовківський район – 4 повністю і 4 частково; Бродівський район – 2 повністю і 1 населений пункт частково, Радехівський район – повністю знеструмлено 1 населений пункт і Старосамбірський район – 4 населені пункти повністю знеструмлено.

«Ускладнилась ситуація на дорогах області в північній частині. Працює техніка облавтодору, посипаємо піщано-соляною сумішшю, проїзд скрізь забезпечено, але дорожня обстановка досить непроста, слизько, ожеледь, тому прохання до водіїв при можливості утриматись від поїздок», – наголосив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко.

У гірських районах Львівщини, за його словами, плюсова температура, дорожнє покриття мокре. Основні зусилля зосереджені на Сокальському, Жовківському, Золочівському, Бродівському, Радехівському районах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.