Новини

Новини

Постраждалих від вибуху на «Вторкольорметі» доправили до Києва

Постраждалих від вибуху на «Вторкольорметі» доправили до Києва

http://tsn.ua

Постраждалих від вибуху на «Вторкольорметі» доправили до Києва

П'ятниця, 6 квітня 2012, 10:24

Постраждалі від вибуху в цеху підприємства «Вторкольормет» отримують необхідну медичну допомогу, - повідомляє прес-служба головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА.

Львівські медики спільно із київськими фахівцями рятують життя постраждалим від вибуху. За викликом ГУОЗ Львівської ОДА до Львова прибув головний комбустіолог Міністерства охорони здоров’я України професор Г. Козинець.

Лікарі провели перші оперативні втручання, проводять протишокову терапію у повному обсязі відповідно до клінічних протоколів. Лікарським консиліумом вирішено транспортувати потерпілих до головного опікового центру України у м. Київ.

Вчора, за сприяння МОЗ України до Львова прилетів гелікоптер системи МНС України. У супроводі лікарської бригади Львівського обласного центру невідкладної медицини і медицини катастроф потерпілі під час вибуху пацієнти доправлені до київської клініки.

Внаслідок вибуху в цеху підприємства «Вторкольормет» 4 квітня до реанімаційного відділення 8-ї клінічної лікарні м. Львова госпіталізовано п’ятеро працівників, що постраждали під час вибуху. Зі слів В. Обаранця, головного лікаря 8-ї лікарні, стан всіх хворих оцінюється як важкий, двоє постраждалих у дуже важкому стані – опіковий шок із загрозою для життя. У найважчому стані чоловік з опіковими ураженнями понад 70% площі тіла.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.