Новини

Соціум

тітушки

тітушки

portal.lviv.ua

Міліція спростовує інформацію про те, що тітушки заполонили Львів

Четвер, 30 січня 2014, 18:21

Правоохоронці закликають мешканців Львова не піддаватися на провокації осіб, які поширюють неправдиву та безпідставну інформацію про нібито появу у Львові т.з. «тітушок».

Про це повідомила прес-служба ГУ МВС у Львівській області.

Міліція офіційно повідомляє, що з початку цього року до підрозділів МВС України у Львівській області не надійшло жодного звернення від громадян з повідомленням про те, що вони бачили так званих «тітушок» або постраждали внаслідок бійки з ними.

У міліції зазначають, що останнім часом у соцмережах та в засобах масової інформації почали поширюватися повідомлення про те, що «нібито у маршрутних таксі Львова їздять молодики спортивної форми», т.з. «тітушки», які провокують людей на бійки. При цьому будь-яких реальних випадків та зазначення місць і часу таких «провокацій» і «бійок» особи, які поширюють такі повідомлення, не зазначають.

Також з’явилася інформація про те, що нібито «працівник МВС сказав, що вже багато людей звернулись до МВС, які бачили «тітушок» і що вже багато людей постраждало». Знову ж таки, ця інформація поширюється без будь-яких прикладів і повідомлень про те, де і як «постраждали» люди.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.