Новини

Політика

Львівська міська рада

Львівська міська рада

Львівська міськрада оскаржує рішення суду про заборону оприлюднювати ухвалу про визнання Народної Ради

П'ятниця, 31 січня 2014, 16:01

Львівська міська рада подала апеляційну скаргу на ухвалу окружного адміністративного суду від 27 січня 2014 року, якою було заборонено оприлюднювати рішення міськради про визнання Народної Ради колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Про це повідомив заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Любомир Мельничук, передає прес-служба партії.

Як повідомив депутат, судове рішення про зупинення дії зазначеної ухвали міськради є безпідставне та необґрунтоване. Ба більше, винесене з порушенням норм матеріяльного і процесуального права.

"Під час затвердження цієї ухвали Львівська міська рада діяла в межах та в спосіб, визначений Конституцією та законами України, виконуючи пряму волю громади та Народної ради України. Ухвала суду про забезпечення адміністративного позову, яким заборонено оприлюднювати рішення Львівської міської ради щодо визнання Народної Ради України є незаконною. Суд першої інстанції не мав правових підстав для задоволення клопотання прокуратури", – зазначив Любомир Мельничук.

Нагадаємо, що 27 січня Львівський окружний адміністративний суд заборонив оприлюднювати рішення ЛМР визнання Народної Ради України колегіяльним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.