Новини

Події

Антимонопольний комітет Львівщини оштрафував ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» на 10 тис. грн.

Антимонопольний комітет Львівщини оштрафував ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» на 10 тис. грн.

http://tsn.ua

Антимонопольний комітет Львівщини оштрафував ТОВ «Енергія-Тепловодосервіс» на 10 тис. грн.

Четвер, 31 травня 2012, 13:55

Львівське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ТОВ «Енергія - Тепловодосервіс» на 10 тис. грн. за зловживання монопольним становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Львівське територіальне відділення АМКУ встановило, що ТОВ «Енергія - Тепловодосервіс» порушило конкуренційне законодавство у вигляді бездіяльності даного Товариства, а саме не приведення договорів у відповідність до форми Типового договору, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Справа розпочата з власної ініціативи Відділення, за результатами проведеного дослідження ринку централізованого водопостачання та водовідведення. Зобов’язано відповідачів привести діючі договори на послуги з водопостачання та водовідведення у відповідність до форми Типового договору та здійснити їх переукладення.

При визначенні розміру штрафу, Відділення врахувало визнання факту вчинення порушення, вчинення порушення вперше.

«Зважаючи на співпрацю Товариства з територіальним відділенням Комітету, та той факт що в ході провадження справи почалося усунення порушення, тому розмір штрафу знижено. Закликаємо Вас за потреби звертатися до Комітету, при отриманні скарги від споживачів або повторному вчиненню порушення санкції будуть більш жорсткими», - зазначив з цього приводу Голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.