Новини

Інфраструктура

ЛАЗ

ЛАЗ

grim.in.ua

ЛАЗ боргує Львівводоканалу понад 115 тисяч гривень

П'ятниця, 7 лютого 2014, 10:29

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути із ЗАТ “Завод комунального транспорту” на користь Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал” 115,8 тис. грн заборгованості.

Про це пишуть "Наші Гроші. Львів" з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Заборгованість виникла за договором на подачу води з комунального водопроводу та приймання стічних вод до каналізаційної мережі. Борг станом на 22 листопада 2013 року становив вже 115,8 тис. грн.

Нагадаємо, щодо ЗАТ “Завод комунального транспорту”, порушено справу про банкрутство. Згідно з даними SMIDA станом на 2 квартал 2013 року, основними власниками є три канадських компанії та одна британська: Акцiонерна компанiя “Мерибенi Енерджi Корпорейшин”, Корпорацiя “Шиппинг Текнолоджи Лiмiтед”, Корпорацiя “Євротрак Текнолоджіс Лімітед” та “Сіті транспорт констракшн інвестментс Лтд”.

Ті ж “Мерибенi Енерджi Корпорейшин” і “Євротрак Текнолоджіс Лімітед” спільно з “Артіваль лімітед”, “Сіті транспорт Констракшн Інвестмент ЛТД” та Ігорем Чуркіним є засновниками ТОВ “Львівські автобусні заводи”, в якого нещодавно банк у судовому порядку забрав приміщення на Стрийській, 45 у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.