Новини

Інфраструктура

газ

газ

ogo.ua

На базі ПАТ "Львівгаз" відкрито перший Центр обслуговування споживачів

Понеділок, 10 лютого 2014, 15:00

Розпочав роботу новий сучасний Центр обслуговування споживачів ПАТ «Львівгаз», який обслуговуватиме фізичних та юридичних осіб, котрі є споживачами природного газу, за адресою: вулиця Золота, 42.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Центрі обслуговування споживачів клієнти зможуть вирішити будь-які питання, що стосуються взаємодії з ПАТ «Львівгаз», зокрема розрахунків за природний газ, ремонту газового обладнання чи встановлення нового, оформити заявку на встановлення чи заміну газового лічильника, укласти договір на газопостачання, сформувати графік погашення заборгованості за газопостачання, оформити заявку на реєстрацію пільг чи субсидій, ознайомитись з інформацією щодо діючих тарифів тощо.

Серед нововведень – адміністратор Центру, котрий проводить консультації, запровадження електронної черги, надає можливість сплатити за будь-яку послугу на місці. Також у приміщенні передбачені всі умови для комфортного перебування клієнтів: два зали обслуговування, зона очікувань, паркінг для автомобілів та ін.

Новий Центр обслуговування споживачів працюватиме за принципом «єдиного вікна» п’ять днів на тиждень з 08:00 до 17:00 год. на першому поверсі корпусу №2 ПАТ «Львівгаз». Додамо, що в перспективі заплановано також відкриття ще одного такого Центру обслуговування у центральній частині міста Львів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.