Новини

Новини

У Львові міністру культури було важко знайти культурні слова

У Львові міністру культури було важко знайти культурні слова

УНІАН

У Львові міністру культури було важко знайти культурні слова

П'ятниця, 6 квітня 2012, 15:15

У Львові міністру культури України Михайлу Кулиняку було важко культурно описати те, що відбувається з забудовами Дрогобича. Про це він сказав сьогодні, 6 квітня, під час брифінгу.

На запитання журналістів, як він ставиться до забудов культурної спадщини в Дрогобичі, він відповів, що його "болить за це душа".

«Я сам з Дрогобича, і як міністр культури не можу знайти культурних слів, щоб висловити те, що там сьогодні відбувається», - зазначив міністр культури України.

Зазначимо, що у Дрогобичі мешканці масово замінюють у старовинних будівлях віконні системи на металопластикові, без збереження автентики. Аналогічна ситуація із покрівлями. Безсистемне виділення земельних ділянок у місті призвело до того, що приватні забудови в притул підійшли до історичного ареалу міста, нові приватні будинки подекуди закривають собою пам’ятки архітектури, як от до прикладу церкву Святого Юра.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітян, у Львові відбулась робоча нарада Мінкультури, Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради та представників громадських організацій щодо проблемних питань забудови історичного ареалу та території ЮНЕСКО у Львові

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.