Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

банкрут

банкрут

volynnews.com

Понеділок, 24 лютого 2014, 15:10867

Створене Дубневичами підприємство визнали банкрутом

Господарський суд Харківської області визнав банкрутом компанію ТОВ "Східні колійні системи", яка раніше називалася "Корпорація Колійні ремонтні технології" і належала братам Ярославу та Богдану Дубневичам.

Про це пишуть "Наші Гроші. Львів".

Справу щодо компанії порушили через борг у розмірі 363 тис. грн, які Господарський суд Тернопільської області ще навесні 2013-го вирішив солідарно стягнути з товариств “Східні колійні системи”, “Калина-Восток”, “Калина-Тернопіль” та “Калина-Харків”.

“Корпорація Колійні ремонтні технології” (зареєстрована у 2004 році) відома тим, що вигравала мільйонні тендери від залізниці завдяки патентам на різні деталі для скріплення рейок, які Дубневичі “винаходили” разом із Михайлом Костюком, тепер екс-гендиректором Укрзалізниці. На початку 2013 року Дубневичі продали компанію відомому ліквідатору Івану Радику з Харкова і вона змінила назву на “Східні колійні системи”.

У судовій постанові про визнання банкрутом “Східні колійні системи” вказано, що “після публікації про порушення справи про банкрутство підприємства потенційних інвесторів не виявлено, фінансові показники та структура балансу боржника знаходиться в незадовільному стані, кредиторська заборгованість складає 536 061,03 грн”.

До слова, у 2011 році брати Дубневичі створили ще одне ТОВ – “Корпорація КРТ”.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: