Новини

Соціум

Евакуатори повернуть на вулиці Львова

Евакуатори повернуть на вулиці Львова

ukraine2012.gov.ua

Евакуатори повернуть на вулиці Львова

П'ятниця, 1 червня 2012, 18:39

У Львові знову запрацюють евакуатори. Рішення про це було прийнято сьогодні, 1 червня, на засіданні виконкому Львівської міськради.


Евакуатори переміщуватимуть автомобілі у разі, коли ті створюватимуть надзвичайні ситуації на вулицях міста, утруднюватимуть рух автотранспорту, знаходитимуться над люком, при аварійних ситуаціях – йдеться в додатку до даного рішення. 

Начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич розповіла, що проект цього рішення розглядала комісія з надзвичайних ситуацій і комісія депутатської діяльності та законності Львівської міськради.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада повідомляла про те, що евакуатори повернуться на вулиці Львова лише на час Євро-2012. однак в рішені виконкому жодного обмеження щодо дії евакуаторів у Львові не вказано.  

Примусовою евакуацією транспортних засобів займалось ЛКП «Муніципальна дружина» з січня 2007 року. Однак робота евакуаторів у Львові була визнана такою, що суперечить українському законодавству. Останній раз евакуатори у Львові були задіяні під час візиту президента Віктора Януковича у травні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.