Новини

Політика

дещиця

дещиця

radiosvoboda.org

Виходець з Львівщини очолив міністерство закордонних справ

Четвер, 27 лютого 2014, 15:59

Верховна Рада України ухвалила Постанову щодо призначення Андрія Дещиці виконуючим обов‘язки Міністра закордонних справ України.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Народився 22 вересня 1965 року на Львівщині.

Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (1989), Альбертський університет (Едмонтон, Канада) (1995), магістр гуманітарних наук. Кандидат політичних наук (1995). Володіє іноземними мовами: англійською, російською та польською.

З 1996 по 1999 — прес-секретар, перший секретар Посольства України в Республіці Польща.

З 1999 по 2001 — старший координатор Програми ПАУСІ (Польсько-Українсько-Американська Ініціатива про співпрацю) в Україні.

З 2001 по 2004 — радник Посольства України у Фінляндській Республіці

З вересня 2004 по серпень 2006 — радник-посланник Посольства України в Республіці Польща.

З серпня 2006 по грудень 2007 — речник Міністерства закордонних справ України.

З 4 грудня 2007 — 9 жовтня 2012 — Надзвичайний та Повноважний Посол України в Фінляндії.

З 3 жовтня 2008 — 9 жовтня 2012 — Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ісландії за сумісництвом.
В дні Майдана виступив проти керівника МЗС Леоніда Кожари.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.