Новини

Політика

секта догнала

секта догнала

Свободівці Львівської облради ініціюють заборону секти Догнала

П'ятниця, 28 лютого 2014, 15:09

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській обласній раді ініціює розгляд на сесії питання про заборону діяльності секти Догнала.

Відповідну пропозицію вніс на засіданні президії Львівської облради голова фракції ВО «Свобода» Андрій Холявка, передає прес-служба партії.

Свободівець пропонує ухвалили звернення до Генпрокуратури, СБУ та МВС щодо перевірки діяльності на території Львівської області та заборони релігійного угруповання, очолюваного іноземним громадянином А. Догналом.

Депутат наголосив, що до Львівської обласної ради зверталися Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви, інші представники духовенства і громадськість зі скаргами на незаконну й антидержавну діяльність релігійного угруповання, яке іменує себе "Українська правовірна греко-католицька Церква".

Андрій Холявка вважає, що Львівська обласна рада має перешкодити спробам посіяти в області релігійну ворожнечу та дестабілізувати конфесійну ситуацію.

Нагадаємо, 6 грудня 2014 року Львівський окружний адміністративний суд обмежив право догналам на проведення масових заходів у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.