Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Володимир Зубик

zakarpattya.net.ua

П'ятниця, 28 лютого 2014, 17:42

Міськрада Львова дала гроші на будівництво соціального житла фірмі скандального екс-регіонала Зубика

Володимир Зубик

Сьогодні виконавча комісія міськради затвердила графік виконання будівельних робіт підприємством «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал», власником якого є виходець з Партії Регіонів Володимир Зубик.

Підприємство «Інтергал-Буд», ТзОВ «Фірма «Інтергал» збудують шіснадцятиповерховий житловий будинок з вбудованими адміністративними приміщеннями та стоянками на вул. Бережанській, 54, 54а та багатоквартирний житловий будинок із підземним паркінгом на вул. Науковій, 2а. Будинки будуть збудовані за програмою соціального житла.

«Забудовник має на меті звертатися про участь в програмі забезпечення соціального житла, тому графік будівництва цих будинків повинен бути погоджений виконавчим комітетом. За графіком будівництво має завершитись у травні 2015 року», зазначила керівник юридичного управління Гелена Пайонкевич.

Секретар львівської міської ради Василь Павлюк наголосив, що міська рада дає гроші не регіоналам, а потребуючим.

«Щоб не говорили, що депутати міськради прислужники регіоналів, ми хочемо, щоб те, що ми робимо було публічно і через пресу. Щоб конкретно висвітлили що, до чого і куди піде. Ми надали житло потребуючим», зазначив секретар львівської міської ради Василь Павлюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.