Новини

Львівська міськрада

Програма офіційної фан-зони Львова

Програма офіційної фан-зони Львова

http://uefaeuro2012.lviv.ua

Програма офіційної фан-зони Львова

Вівторок, 5 червня 2012, 11:18

Офіційне відкриття львівської фан-зони відбудеться 7 червня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 

7 червня
7 червня – Відкриття офіційної фан-зони Львова
18:00 - 18:55 - Урочисте відкриття офіційної фан-зони для перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
18:55 - 19:00 - Піротехнічне шоу
19:00 - 20:00 - французький гурт «L'avion Rose»
20:00 - 21:00 - німецький хіп-хоп гурт Chefket, «ФлайzZza»
21:00 - 22:00 - Олександр Божик у супроводі Божик бенду та симфонічного оркестру «Беліссімо»

8 червня
14:25-14:45 - DJ Zaiceff
15:25-15:45 - Тарасова ніч
16:25-16:45 - Тарасова ніч
17:40-18:40 - Мандри
19:00-20:45 - матч Польща-Греція
21:45-23:30 - матч Росія-Чехія

9 червня
14:25-14:45 - DJ Nimoff
15:25-15:45 - Ойкумена
16:25-16:45 - Ойкумена
17:40-18:40 - Mad Heads XL
19:00-20:45 - матч Нідерланди-Данія
21:45-23:30 - матч Німеччина-Португалія

10 червня
14:25-14:45 - DJ Nimoff
15:25-15:45 - Дикі серцем
16:25-16:45 - Дикі серцем
17:40-18:40 - Антитіла
19:00-20:45 - матч Іспанія-Італія
21:45-23:30 - матч Ірландія-Хорватія

11 червня
14:25-14:45 – DJNimoff
15:25-15:45 - Cherry Band
16:25-16:45 - Cherry Band
17:40-18:40 - ТНМК
19:00-20:45 - матч Франція-Англія
21:45-23:30 - матч Україна-Швеція

12 червня
14:25-14:45 - DJ Elvis
15:25-15:45 – Хмародери
16:25-16:45 - Хмародери
17:40-18:40 - AtmAsfera
19:00-20:45 - матч Греція-Чехія
21:45-23:30 - матч Польща-Росія

13 червня
14:25-14:45 - DJ Buratino
15:25-15:45 - Йорий Кльоц
16:25-16:45 - Йорий Кльоц
17:40-18:40 - Гайдамаки
19:00-20:45 - матч Данія-Португалія
21:45-23:30 - матч Нідерланди-Німеччина

14 червня
14:25-14:45 – DJ Elvis
15:25-15:45 - Абу-Касимові Капці
16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці
17:40-18:40 - Green Silence
19:00-20:45 - матч Італія-Хорватія
21:45-23:30 - матч Іспанія-Ірландія

15 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 - ГАВРИК
16:25-16:45 - ГАВРИК
17:40-18:40 - Друга Ріка
19:00-20:45 - матч Україна-Франція
21:45-23:30 - матч Швеція-Англія

16 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 – DJ Gagarin
16:25-16:45 – Шосте чуття
17:25-17:45 – Шосте чуття
18:25-18:45 – DJ Gagarin
19:25-19:45 – DJ Gagarin
20:05-21:25 – APRIL
21:45-23:30 - Греція-Росія, Чехія-Польща

17 червня
14:25-14:45 – DJBuratino
15:25-15:45 –DJBuratino
16:25-16:45 - «К402»
17:25-17:45 - «К402»
18:25-18:45 - DJ Buratino
19:25-19:45 - DJ Buratino
20:05-21:25 - Бумбокс
21:45-23:30 - Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина

18 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Poupee F
17:25-17:45 - Poupee F
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Singleton
21:45-23:30 - Хорватія-Іспанія, Італія-Ірланді

19 червня
17:40-18:40 - "Тартак" та Наш Формат
19:00-20:45 - матч Швеція-Франція
21:45-23:30 - матч Україна-Англія

20 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів та виконавців:
Сергій Жадан та «Собаки в космосі»,
«Quarpa», Михайло Барбара,
«ZSUFF» & «Zavadskyj»
«DrumТиАтр»

21 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Kofei.IN
17:25-17:45 - Kofei.IN
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Patricia
21:45-23:30 - чвертьфінал

22 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці
17:25-17:45 - Абу-Касимові Капці
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Оратанія
21:45-23:30 - чвертьфінал

23 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Шосте чуття
17:25-17:45 - Шосте чуття
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Чорнобривці
21:45-23:30 - чвертьфінал

24 червня
14:25-14:45 - DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Ті, що падають вгору
17:25-17:45 - Ті, що падають вгору
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Kofei.IN
21:45-23:30 - чвертьфінал

25 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:
«Гич Оркестр», «Бурдон», «Гуцул Каліпсо», «AtmAsfera»

26 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:
«Grand Big Band. UA»,
«Open Blues Band»,
«ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»,
«Jarek Smietana Band»

27 червня
14:25-14:45 - DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Оратанія
17:25-17:45 - Оратанія
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Джек О'Лентерн
21:45-23:30 - півфінал

28 червня
14:25-14:45 - DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Дзвони Сонця
17:25-17:45 - Дзвони Сонця
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Rock-H
21:45-23:30 - півфінал

29-30 червня
18:00-00:00 - ПроектФанАртія
GOLDIE, KRYPTIC MINDS, ATOMIC HOOLIGAN.
Першопрохідці української електронної музики
DJs DERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED
та польські ROS ft. LADY KATEE

1 липня
16:25-16:45 - Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen
17:25-17:45 - Nameless
17:40-18:40 - Nameless
19:25-19:45 - НагородженняпереможцівЄВРОФАНу
20:05-21:25 - Green Silence
21:45-23:30 - фінал
01:30 - Піротехнічне шоу

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.