ntv.ru

Середа, 12 березня 2014, 14:08

Українці – у трійці лідерів на Паралімпіаді в Сочі

На середину сьогоднішнього дня скарбничка збірної України на Параолімпіаді в Сочі поповнилася черговими нагородами.

В лижному спринті (1 км) у жінок в категорії стоячи срібну медаль виборола Юлія Батенкова, пише "Голос України".

Максим Яровий став дворазовим параолімпійським призером. У лижних перегонах у фіналі спринту сидячи (1 км) українець фінішував з третім результатом. Раніше Яровий виграв срібну медаль у біатлоні. Ще одну «бронзу» в лижному спринті (1 км) серед жінок з вадами зору здобула Оксана Шишкова.

Загальний залік:

1. Росія – 43 медалі (15, 17, 11). 2. Німеччина – 6 (6, 0, 0). 3. Україна – 14 (3, 4, 7). 4. Канада – 9 (2, 3, 4). 5. Австрія – 4 (2, 2, 0). 6. Словаччина – 5 (2, 1, 2); Японія – 5 (2, 1, 2). 8. Франція – 4 (2, 1, 1). 9. Велика Британія – 4 (1, 2, 1). 10. Швеція – 3 (1, 1, 1). 11. Іспанія – 1 (1, 0, 0). 12. США – 8 (0, 3, 5). 13. Норвегія – 1 (0, 1, 0); Фінляндія – 1 (0, 1, 0). 15. Білорусь – 3 (0, 0, 3).