Новини

Львівська ОДА

Діти з малозабезпечених родин отримуватимуть додатково по 260 грн.

Діти з малозабезпечених родин отримуватимуть додатково по 260 грн.

http://vkurse.ua

Діти з малозабезпечених родин отримуватимуть додатково по 260 грн.

Вівторок, 5 червня 2012, 16:46

Діти з малозабезпечених родин отримуватимуть додатково по 260 грн. Про це сьогодні, 5 червня, на прес-конференції повідомила заступник начальника головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець. 

«Рівень прожиткового мінімуму, який застосовується при визначенні права сім’ї на цю допомогу збільшується з 50% до 75%, а якщо у складі малозабезпеченої сім’ї є інвалід, то для нього рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується з 80% до 100%», - зазначила заступник начальника головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. 

Оксана Яковець також повідомила, що у Львівській області для створення інституції соціального супроводу тих сімей, які перебувають у групі ризику, з метою попередження негативних тенденцій, складних ситуацій, в яких опиняються молоді сім’ї, виділено 755 штатних працівників – фахівців із соціальної роботи.

«Це ті люди, які будуть працювати безпосередньо із сім’ями, дисфункційними, неповними, соціально незахищеними, а також тими сім’ями, які схильні до тих чи інших правопорушень», - додала вона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.