Новини

Соціум

гроші

гроші

grim.in.ua

У Львові підполковник армії присвоїв майже мільйон гривень

Середа, 26 березня 2014, 14:35

Галицький районний суд м. Львова вирок підполковнику військової частини Державної спеціальної служби транспорту, який, зловживаючи службовим становищем, заподіяла збитків бюджету на суму понад 900 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Західного регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Впродовж 2009 – 2012 років підполковник на підставі судових рішень, які були винесені в інтересах військовослужбовців на основі підроблених позовних заяв від їх імені, стягнула з рахунків частини 979 тисяч гривень бюджетних коштів і перерахувала на власний картковий рахунок.

За цим фактом було розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 410 (викрадення іншого військового майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

У ході розслідування з підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, за якою він повністю визнав свою провину у вчиненні кримінальних правопорушень та відшкодував 95 % завданих збитків.

Суд «угоду про визнання винуватості» затвердив та призначив обвинуваченому покарання у виді 5100 гривень штрафу та позбавив звання "підполковник" на 5 років.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.