Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

система оповіщення

система оповіщення

gtrk-saratov.ru

Середа, 26 березня 2014, 16:24

Сех наполягає, що система оповіщення населення на Львівщині готова повністю

У Львівській області приведені до належного стану 79 захисних споруд цивільного захисту. 504 – обмежено готові, тобто на стадії підготовки. Ще 383 розкомплектовані чи затоплені і не підлягають реконструкції.

Про це повідомила голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех, передає прес-служба адміністрації.

«Сподіваємось на краще, але готуємось до гіршого. Моя перша нарада у Львівській обласній державній адміністрації стосувалась саме питань цивільної оборони, захисту населення. На сьогодні система оповіщення населення на Львівщині готова повністю. Вживаються й інші заходи щодо цивільного захисту населення», – зазначила Ірина Сех.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту, зараз на Львівщині силами місцевих органів виконавчої влади області та місцевого самоврядування уточнено облік захисних споруд цивільного захисту, які розташовані на адміністративних територіях (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіших укриттів. Перевіряється готовність таких споруд до використання за призначенням.

Також уточнюються розрахунки укриття у захисних спорудах цивільного захисту персоналу об’єктів господарювання, які продовжують діяльність в особливий період.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.