Новини

Політика

Опозиція здала «мовний закон», як і домовлялися, - Тарас Чорновіл

Опозиція здала «мовний закон», як і домовлялися, - Тарас Чорновіл

Варіанти.net

Опозиція здала «мовний закон», як і домовлялися, - Тарас Чорновіл

Середа, 6 червня 2012, 09:45

«Тупо здали це голосування, воно всім вигідне. І опозиціонерам політично воно вигідне, і владі. Вони нічого не прогавили, в них так все і було задумане. Вони збиралися тихенько все це допустити, щоб все так і відбулося. Там подвійне дно», - сказав депутат.Сутичок під час голосування за «мовний» законопроект між народними депутатами не було, бо існували домовленості між коаліцією та опозицією. Про це заявив позафракційний депутат Тарас Чорновіл.

 

«Зараз будуть показувати, як «регіонали» пруть, як Україну зраджують. Який тиск, Україну русифікують, голосуйте за нас. До цього відчуття загрози було менше, а зараз дивіться - це реальна загроза, хто ж, крім нас, може протистояти цьому. Хоча вони й не дуже протистоять. Про Яценюка «регіонали» кажуть, що «він договороспособний», - зазначив депутат.

За його словами, зараз важко сказати, чи проголосують за законопроект у другому читанні.

Також Чорновіл зазначив, що опозиція легко могла протистояти голосуванню.

«У принципі, протистояти цьому голосуванню можна було. У сусідньому секторі з опозицією, у тій глухій кутовій ложі десь 18 карточок, які належать позафракційним депутатам чи тим, які взагалі не ходять до Ради. Там можна було заблокувати і не дати можливості проголосувати», - наголосив Т. Чорновіл.

«Плюс теж на стику бютівського сектора - два десятки колишніх бютівців та їхні карточки. Це позафракційні, які те ж зараз не ходять на засідання. На них було накинуто кілька "регіоналів", які натискали кнопки... Там спокійно можна було повисмиктувати ці карточки. Але вони домовилися і відверто продали цей закон», - зауважив депутат.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.