Новини

Інфраструктура

затори

затори

velotransport.info

Автомобілісти зможуть відстежувати затори у Львові в онлайн режимі

Четвер, 3 квітня 2014, 14:13

Водії у Львові відтепер зможуть відслідковувати завантаженість вулиць Львова з допомогою інтернету.

Про це розповіли представники компанії Яндекс під час зустрічі у Львові.

На головній сторінці Яндекса та на maps.yandex.ua з'явився "світлофор", який показує мешканцям міста ситуацію на дорогах у балах.

Від 1 до 3 балів – дороги вільні, 4-6 – рух ускладнено, 7-8 – серйозні затори, 9-10 – місто стоїть.

Інформація оновлюється щочотири хвилини та доступна також у мобільних програмах Яндекс.Карти і Навігатор.

За даними Яндекс.Заторів, у Львові немає яскраво виражених ранкової та вечірньої годин пік: на вулицях постійно багато машин.

Завантаженість доріг починає зростати вже з 6 ранку і до 9 години зазвичай перевищує 6 балів.

Потім на дорогах стає вільніше, але не суттєво: затори лишаються на рівні 6 балів і вище протягом усього дня.

Ближче до вечора, приблизно з 5 години, ситуація починає погіршуватися. Найбільші затори у місті з 6 до 7 вечора – у цей час завантаженість сягає 7 балів.

У будні водіям найлегше на дорогах у четвер, а найважче – у п'ятницю. На відміну від інших великих міст, Львовом не можна швидко проїхати навіть у вихідний: нижчими за 4 бали затори майже не бувають.

Якщо скласти весь час, протягом якого львівські водії щодня стоять у заторах, вийде майже 25 років. Звичайно, мешканці різних районів витрачають на дорогу різну кількість часу.

Наприклад, житель Левандівки, який їздить на роботу у центр автомобілем, у середньому втрачає через затори приблизно 66 годин на рік, мешканець Рясного - 100 годин, а мешканець Сихова - понад 160.

Аварії у Львові найчастіше трапляються на великих автомагістралях. Одна з найаварійніших ділянок міста – проспект Чорновола.

Особливо багато ДТП на ділянці проспекту між вулицями Під Дубом і Городоцькою.

Аварії часто бувають і на вулиці Зеленій. Тут розташоване одне з найнебезпечніших перехресть в усьому Львові – перетин Зеленої та Романчука.

Львів – третє українське місто після Києва та Одеси, для якого Яндекс показує бал заторів. 2010 року тут було запущено детальну карту завантаженості доріг.

Вона доступна і на maps.yandex.ua, і в мобільних програмах Яндекс.Карти та Навігатор. Щодня ними користуються понад 150 тисяч українців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.