Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

вибори

socportal.info

Вівторок, 15 квітня 2014, 14:00

Представників Царьова і Добкіна не буде в львівських ОВК

Кандидати в президенти Гриненко, Добкін, Коновалюк та Царьов не забезпечили окружні комісії Львівщини своїми представниками.

Про це йдеться в повідомленні громадянської мережі ОПОРА.

Вчора Центральна виборча комісія постановою №268 утворила окружні комісії з позачергових виборів Президента України. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала особовий склад ОВК, що буде працювати у округах Львівської області.

16 з 23 кандидатів на пост Президента України заповнили усі квоти для подань кандидатур у члени виборчих комісій (О. Богомолець, Ю. Бойко, А. Гриценко, О. Клименко, Н. Королевська Р. Кузьмін, В. Куйбіда, О. Ляшко, М. Маломуж, П. Порошенко, П. Симоненко, Ю. Тимошенко, С. Тігіпко, В. Цушко, З. Шкіряк, Д. Ярош).

Ці кандидати отримали по 12 членів виборчих комісій. Олег Тягнибок зробив всього 11 подань, Вадим Рабінович – 10, а Володимир Саранов заповнив квоту на половину та отримав 6 членів ОВК.

До керівного складу членів ОВК увійшли особи, які мають досвід участі у виборах. Так, Микола Щур (секретар 116 ОВК на виборах 2012 року) став головою 117-ої комісії, Світлана Александрова (голова 118 ОВК у 2012 році) призначена секретарем у комісію №125, а колишній заступник голови ОВК №121 Богдан Хавко став головою 118 ОВК. Іван Мокрицький, теперішній голова ОВК №128, очолював комісію в Стрию також і на минулих виборах народних депутатів. Разом з тим, керівний склад комісії у 120,122,123 та 126 виборчих округах не мають досвіду роботи у окружних комісіях.

Що стосується віку членів ОВК, то наймолодшим членом комісії є Марта Мельничук, подання на яку внесено кандидатом Дмитром Ярошем. 18-річна Мельничук у комісії виконує функцію заступника голови. Найстаршим серед членів львівських ОВК є Зінаїда Медвідь 1932 року народження. Подання зроблене від кандидата Петра Симоненка.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.