Новини

Соціум

скраплений газ

скраплений газ

gazeta.lviv.ua

Тисячі сімей на Львівщині лишились без пільгового газу

П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:47

ПАТ «Львівгаз» призупинило постачання скрапленого газу споживачам Львівської області за пільговими цінами.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Львівгаз".

Така ситуація виникла через відсутність аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення. В результаті, ціна одного грозового балону для споживачів зросла більше як удвічі - зі 132 грн. до 350 грн.

Спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводяться уже впродовж двох місяців. Через це у ПАТ «Львівгаз» взагалі не залишилося ресурсу для забезпечення споживачів балонами за пільговими цінами. Такі перебої з постачання скрапленого газу негативно вплинули майже на 50 тисяч сімей Львівської області.

Щоб не допустити зростання напруження у суспільстві ПАТ «Львівгаз» звернулося з листами до Львівської обласної державної адміністрації з проханням посприяти у якнайшвидшому вирішенні питання з проведення спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для комунально-побутового споживання.

«Скраплений газ постачається в населені пункти, які ще не газифіковані. Відповідно, сьогодні тисячі споживачів залишилися без елементарної можливості та умов для приготування їжі. При цьому, значна частина цих людей є соціально незахищеною категорією – пенсіонери та малозабезпечені сім'ї, які проживають у сільській місцевості. Для таких людей із невеликими доходами вартість газу має дуже велике значення», - наголосив Голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко.

На сьогоднішній день скрапленим газом в Україні користується понад 2,5 млн. українських сімей, більша частина яких відносяться до соціально незахищених верств населення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.