Новини

Кабмін

Уряди України та Польщі зробили візи безплатними

Уряди України та Польщі зробили візи безплатними

Уряди України та Польщі зробили візи безплатними

Середа, 6 червня 2012, 18:00

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за видачу національних віз. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Сьогодні, 6 червня, в рамках робочого візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Польща Голова українського МЗС провів зустріч з Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським.

Главами зовнішньополітичних відомств двох держав було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за видачу національних віз.

«Підписання сьогоднішньої Угоди є реальним кроком на зустріч побажанням громадян України та Польщі», - зазначив Міністр закордонних справ України К. Грищенко.

Міністри закордонних справ України та Польщі взяли участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Перемишлі. Новопризначеному Почесному Консулу України в Перемишлі Олександру Бачику було вручено консульський патент і екзекватуру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.