Новини

Інфраструктура

Львівводоканал знову шукатиме звідки поширюється сморід у Львові

Львівводоканал знову шукатиме звідки поширюється сморід у Львові

Львівводоканал знову шукатиме звідки поширюється сморід у Львові

Середа, 23 квітня 2014, 17:41

Під час Великодніх свят відновилися скарги львів’ян на неприємний запах у центральній частині міста, вул. Зелена, Городоцька та Рясне.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Ми моніторимо скарги мешканців на неприємний запах в інтернеті на інтерактивній карті. Вже доволі тривалий час зауважень щодо неприємного запаху до нас не надходило. Однак, саме на Великдень ситуація погіршилася. Містом ширився неприємний запах, причину якого зараз ми не можемо ствердно визначити. Ми припускаємо, що відбулися несанкціоновані скиди висококонцентрованих органічних стоків, які спричиняють появу неприємних запахів. Відтак служба каналізаційного господарства відновила аналітичну роботу по дослідженню вмісту сірководню в контрольних колодязях підприємств", – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Для дослідження вмісту сірководню використовують два газоаналізуючі прилади, які цілодобово здійснюють відбір газоповітряної суміші та передають результати аналізу через супутниковий зв'язок на сервер підприємства.

"Зважаючи на попередні результати використання приладів, можемо очікувати на пікове зростання вмісту сірководню в певні години доби. Це було дуже чітко видно на минулорічних графіках. Вміст сікроводню в повітрі періодично збільшувався в кілька разів, особливо у нічні години доби, у святкові та вихідні дні. Це свідчить лише про одне – якість каналізаційних стоків у ці години змінювалася", – додали у ЛМКП.

Львівське комунальне підприємство "Львівводоканал" не може впоратись з очисткою наднормативних скидів забруднюючих речовин від підприємств Львова, відтак є найбільшим забруднювачем водних ресурсів у Львівській облсті.  

Також два роки тому, за словами господаря, через ядучий сморід, який поширюється від стічних викидів заводу "Ензим", в нього здохли гуси та свиня.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.