Новини

Події

Міноборони хоче ліквідувати Західний військовий оркестр

Міноборони хоче ліквідувати Західний військовий оркестр

Варіанти.net

Міноборони хоче ліквідувати Західний військовий оркестр

Четвер, 7 червня 2012, 11:15

Міністерство оборони України хоче ліквідувати Західний військовий оркестр.

 Директиву «Про уточнення ліміту чисельності Збройних Сил України на 2012» наприкінці травня отримав Західний територіальний Центр військово-музичного мистецтва.

У документі розписано, як ліквідувати військовий оркестр до кінця 2012 року. Внаслідок дії документу без роботи залишаться 92 артисти, а троє з них можуть втратити не лише роботу, а й житло, оскільки мешкають у відомчому гуртожитку.

Центр військово-музичного мистецтва складається з духового оркестру (44 музиканти), що цьогоріч святкуватиме 70-річний ювілей, а також із 38 артистів ансамблю пісні і танцю, який має 75-річну історію.

До «Євро-2012» колектив підготував шоу-дефіле за сюжетом мультфільму «Як козаки у футбол грали». Національні мелодії Польщі та України грає духовий оркестр, пісні виконують вокалісти ансамблю, а танцюристи у національних костюмах країн-господарів чемпіонату демонструють цілу тематичну виставу. Шоу-дефіле дебютувало 5 травня на День Львова.

Сьогодні, 7 червня, о 18.00 шоу покажуть на площі Ринок на честь старту «Євро-2012». А ось у подальших виступах до кінця року і тим паче на наступний рік колектив не зможе брати участь, адже змушений розпочинати поетапний процес ліквідації.

Джерело: газета "Ратуша"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.