Новини

Культура

Дні хорватської культури відбудуться у Львові

Дні хорватської культури відбудуться у Львові

waland.ru

Дні хорватської культури відбудуться у Львові

Середа, 30 квітня 2014, 10:13

2 та 3 травня у Львові триватимуть Дні хорватської культури. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У програмі – фотовиставки хорватських художників, відеопідбірка народної хорватської музики та дегустація страв хорватської кухні.

Фото групи хорватських художників «5.ехе» будуть експонуватися на стінах музею Арсенал, у Бернардинському дворику та на стінах на вулиці Валовій, 18-20

Також на цей день заплановано виставку фотографій «Львів 2013» Александара Бонаніча та Боріса Зубчіча у Музеї ідей на вулиці Валовій, 18а о 18:00 годині.

Окрім цього, 3 травня о 17:00 годині у Музеї ідей пройде День хорватської культури, де  будуть готувати страви хорватської кухні за середньовічними рецептами з острова Крк, покажуть відеопідбірку хорватської народної музики та документальних фільмів хорватських режисерів.

Відбудеться відкриття «Хорватського культурного центру», який запропонує усім охочим безкоштовні уроки хорватської мови, а також буде місцем, куди зможуть звертатися за інформацією про Хорватію мешканці України, а хорвати - за інформацією про Україну.

На завершення свята на майданчику поблизу «Музею Ідей» буде посаджено «Маслину миру», як символ дружніх стосунків України та Хорватії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.