Новини

Соціум

зникнення

зникнення

weekendswithmarmots.zenfolio.com

У Червонограді два дні шукали зниклого хлопчика

Середа, 7 травня 2014, 15:00

У Червонограді правоохоронці за два дні розшукали 9-річного хлопчика, котрий пішов з дому та не повернувся.

Про це повідомляє прес-служба ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

До працівників міліції звернулася місцева мешканка, котра повідомила, що її 9-річний син 28 квітня вийшов з дому гуляти та не повернувся.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського МВ ГУМВС України у Львівській області провели розшукові заходи щоб встановити місце знаходження дитини. Перевірили всі можливі місця, де міг перебувати хлопчик, опитали мешканців міста та розклеїли фотографії з його прикметами.

«В ніч на 30 квітня ми знайшли зниклого хлопчика у Червонограді,. Встановлено, він вже неодноразово покидав домівку, тому що любить гуляти в лісі», - повідомив начальник Червоноградського СКМСД капітан міліції Руслан Король

З матір’ю малолітнього було проведено профілактичну бесіду, в ході якої вона пообіцяла, що більше часу приділятиме своїй дитині та ретельно стежитиме за сином.

Вирішується питання про притягнення матері хлопчика до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.