Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай

трамвай

portal.lviv.ua

Четвер, 8 травня 2014, 09:27

Вартість місячних проїзних карток у львівському електротранспорті залишиться незмінною

Вартість місячних карток на проїзд у електротранспорті залишиться незмінною, але вартість разового проїзду планують підвищити до 2 грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Більшість людей розуміє, що електротранспорт існувати при мінімальному тарифі не може. Щоб зберегти електричний транспорт міста економічно доцільно підвищити тариф до 2 грн. Такий тариф не призведе до самоокупності, підприємство і надалі потребуватиме дотацій від держави, від міста у вигляді компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів. Хочу нагадати, що вартість місячних квитків не змінюється, тож доцільно користуватися місячними картками», - розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Відтак, місячні проїзні картки і надалі коштуватимуть: 70 грн – повна ціна на проїзд у трамваї чи тролейбусі, 100 грн – повна ціна на проїзд у трамваї – тролейбусі, 35 грн – пільгова ціна на проїзд у трамваї чи тролейбусі, 50 грн – пільгова ціна на проїзд у трамваї – тролейбусі.

У проекті рішення, який виноситимуть на розгляд виконавчого комітету, зазначено, що вартість проїзду у електротранспорті зміниться з 1 червня цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: