Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Віталій Сергатюк

Четвер, 15 травня 2014, 16:20

Правий сектор обіцяє, що Пайонкевич з кабінету винесуть симпатичні хлопці

Віталій Сергатюк

Одіозних чоловіків з кабінетів виноситимуть хлопці, а посадовця міськради Гелену Пайонкевич – симпатичні хлопці з букетом квітів.

Про це сьогодні під час пікету розповів заступник керівника Правого сектору у Львівській області Віталій Сергатюк.

"Ми почнемо кожній одіозній фігурі, яка понабудовувала вілли закордоном, обклеювати паркани і казати хто там живе, щоб тій особі було соромно очі підняти, щоб його мама від нього відцуралася, а якщо треба – ми будемо виносити за руки і за ноги", сказав Сергатюк.

"Але будемо виносити з кабінетів. Господарями міста є не вони, а ми. За кожен вчинок та за кожну втрачену копійку вони відповідатимуть. Посадовці присягалися нам служити. Якщо вони продали за безцінь – вони порушили присягу, якщо безпідставно підняли тарифи – порушив присягу", додав Сергатюк.

Нагадаємо, Правий сектор закидає начальнику юридичного управління Львівської міськради Гелені Пайонкевич те, що вона не подала апеляцію на рішення Львівського окружного адміністративного суду дозволити Львівській організації ветеранів України провести масові заходи на 9 травня.

На думку активістів Правого сектору, це могло призвести до протистояння проросійських та націоналістичних сил. Активісти вимагали відставки Пайонкевич.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram