Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

порошенко

порошенко

Понеділок, 19 травня 2014, 17:22

Порошенко є найбільш лояльним до ЛГБТ кандидатом в президенти, – Amnesty International

Офіційний сайт Amnesty International в Україні повідомляє результати аналізу передвиборчих програм кандидатів на пост Президента України та анкетування, яке пройшли лише 10 учасників.

Про це повідомляє Національний ЛГБТ портал України.

Одне із запитань, яке було поставлене кандидатам на найвищий пост в державі, - протидія дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації і ґендерної ідентичності та сприяння різноманіттю.

Як показало опитування, лише Петро Порошенко виступає за рівноправ`я та заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності у всіх сферах. Василь Куйбіда запропонував запровадження незаконодавчих заходів для подолання дискримінації ЛГБТ.

Олександр Клименко, Василь Цушко, Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко та Олег Тягнибок висловлюються у своїх відповідях проти дискримінації взагалі, не вважаючи дискримінацію ЛГБТ-групи актуальною темою, Ренат Кузьмін вважає підняття цього питання «недоречним», а Андрій Гриненко вважає, що такої проблеми не існує.

Новий звіт “Права людини понад усе?” Місце прав людини в програмах кандидатів у Президенти” став результатом аналізу передвиборчих планів кандидатів на найвищий пост у країні, проведеного Amnesty International в Україні разом з українськими правозахисними організаціями – ініціативою Євромайдан SOS, Коаліцією з протидії дискримінації в Україні, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Центром Громадянських Свобод.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.