Новини

Інфраструктура

негода

негода

У Старосамбірщині рахуватимуть об'єкти, які знищила негода

Вівторок, 20 травня 2014, 14:20

З метою оцінки збитків, завданих негодою, у Старосамбірському районі до 21 травня сформують перелік об’єктів інфраструктури, які у зв’язку з небезпекою для людей потребують першочергового відновлення.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Крім цього, до другої черги списку увійдуть усі інші об’єкти, які пошкодив паводок. Загалом, такий перелік буде сформовано з понад 20 сільських населених пунктів.

За словами директора департаменту з питань цивільного захисту Олексія Титаренка, об’єкти інфраструктури Старосамбірського району зазнали найбільшої шкоди, у порівнянні з іншими адміністративними територіями області. Для їх відновлення потрібні значні кошти.

«Навіть за попередніми оцінками збитки дуже серйозні. Тому ми готуватимемо звернення до Прем’єр-міністра України з проханням про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету», – зазначив О.Титаренко.

Він також додав, що для того, аби можна було приймати рішення щодо виділення коштів з резервного форду державного бюджету, усі постраждалі адміністративні території повинні подати детальну інформацію про завдані збитки. Кожен населений пункт має чітко визначитись з тими об’єктами, які потребують негайного відновлення, та підготувати до кінця тижня проектно-кошторисну документацію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.