Новини

Соціум

паводок на львівщині

паводок на львівщині

Паводок на Львівщині визначили як надзвичайну ситуацію регіонального рівня

Четвер, 22 травня 2014, 14:43

Надзвичайну ситуацію, яка сталася внаслідок дощового паводку 15-18 травня на території області, визначено як надзвичайну ситуацію регіонального рівня. 

Таке рішення сьогодні було прийнято на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, передає прес-служба Львівської ОДА.

Як повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту ОДА Олексій Титаренко, збитки, завдані стихією, за попередніми даними від постраждалих територій становлять понад 20 млн. грн. Він також наголосив, що до 23 травня керівники районів повинні подати необхідну документацію щодо рівня збитків для підготовки звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з державного бюджету.

Олексій Титаренко розповів, що від негоди постраждали 115 населених пунктів на території 10 районів і 3 міст обласного значення. Зокрема, було знеструмлено 82 та порушено газопостачання 30 населених пунктів, затоплено 751 житловий будинок, підтоплено 3 160 помешкань та 9 350 присадибних ділянок. Підмито земляне полотно та дорожнє покриття на 62 ділянках автомобільних доріг загального значення протяжністю 15 043 м, пошкоджено 41 автомобільний міст та зруйновано 1 залізобетонний міст.

За інформацією керівників інших профільних служб, загальні збитки за попередніми підрахунками, надані автомобільним шляхам, становлять понад 16 млн.грн.; об’єктам водного господарства – понад 50 млн. грн.; посівам сільгоспкультур – понад 2,6 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.