Новини

Інфраструктура

Програма офіційної фан-зони у Львові

Програма офіційної фан-зони у Львові

http://voltv.com.ua

Програма офіційної фан-зони у Львові

П'ятниця, 8 червня 2012, 11:02

Сьогодні серед основних новин Львова – відкриття Євро-2012. Протягом футбольного чемпіонату з 7 червня по 1 липня у центрі міста діє офіційна фан-зона. Тут будуть транслювати футбольні матчі, а також будуть відбуватися концерти за участю українських та закордонних артистів. Пропонуємо програму заходів у офіційній фан-зоні.

8 червня
14:25-14:45 – DJ Zaiceff
15:25-15:45 – Тарасова ніч
16:25-16:45 – Тарасова ніч
17:40-18:40 – Мандри
19:00-20:45 – матч Польща-Греція
21:45-23:30 – матч Росія-Чехія

9 червня
14:25-14:45 – DJ Nimoff
15:25-15:45 – Ойкумена
16:25-16:45 – Ойкумена
17:40-18:40 – Mad Heads XL
19:00-20:45 – матч Нідерланди-Данія
21:45-23:30 – матч Німеччина-Португалія

10 червня
14:25-14:45 – DJ Nimoff
15:25-15:45 – Дикі серцем
16:25-16:45 – Дикі серцем
17:40-18:40 – Антитіла
19:00-20:45 – матч Іспанія-Італія
21:45-23:30 – матч Ірландія-Хорватія

11 червня
14:25-14:45 – DJ Nimoff
15:25-15:45 – Cherry Band
16:25-16:45 – Cherry Band
17:40-18:40 – ТНМК
19:00-20:45 – матч Франція-Англія
21:45-23:30 – матч Україна-Швеція

12 червня
14:25-14:45 – DJ Elvis
15:25-15:45 – Хмародери
16:25-16:45 – Хмародери
17:40-18:40 – AtmAsfera
19:00-20:45 – матч Греція-Чехія
21:45-23:30 – матч Польща-Росія

13 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 – Йорий Клоц
16:25-16:45 – Йорий Клоц
17:40-18:40 – Гайдамаки
19:00-20:45 – матч Данія-Португалія
21:45-23:30 – матч Нідерланди-Німеччина

14 червня
14:25-14:45 – DJ Elvis
15:25-15:45 – Абу-Касимові Капці
16:25-16:45 – Абу-Касимові Капці
17:40-18:40 – Green Silence
19:00-20:45 – матч Італія-Хорватія
21:45-23:30 – матч Іспанія-Ірландія

15 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 – ГАВРИК
16:25-16:45 – ГАВРИК
17:40-18:40 – Друга Ріка
19:00-20:45 – матч Україна-Франція
21:45-23:30 – матч Швеція-Англія

16 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 – DJ Gagarin
16:25-16:45 – Шосте чуття
17:25-17:45 – Шосте чуття
18:25-18:45 – DJ Gagarin
19:25-19:45 – DJ Gagarin
20:05-21:25 – APRIL
21:45-23:30 – Греція-Росія, Чехія-Польща

17 червня
14:25-14:45 – DJ Buratino
15:25-15:45 – DJ Buratino
16:25-16:45 - «К402»
17:25-17:45 - «К402»
18:25-18:45 - DJ Buratino
19:25-19:45 - DJ Buratino
20:05-21:25 - Бумбокс
21:45-23:30 – Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина

18 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Poupee F
17:25-17:45 - Poupee F
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Singleton
21:45-23:30 - Хорватія-Іспанія, Італія-Ірландія

19 червня
17:40-18:40 - "Тартак" та Наш Формат
19:00-20:45 – матч Швеція-Франція
21:45-23:30 – матч Україна-Англія

20 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія.
Виступи гуртів та виконавців:
Сергій Жадан та «Собаки в космосі»
«Quarpa»
Михайло Барбара
«ZSUFF» & «Zavadskyj»
«DrumТиАтр»

21 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Kofei.IN
17:25-17:45 - Kofei.IN
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Patricia
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012

22 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці
17:25-17:45 - Абу-Касимові Капці
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Оратанія
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012

23 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Шосте чуття
17:25-17:45 - Шосте чуття
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Чорнобривці
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012

24 червня
14:25-14:45 – DJ Gagarin
15:25-15:45 - DJ Gagarin
16:25-16:45 - Ті, що падають вгору
17:25-17:45 - Ті, що падають вгору
18:25-18:45 - DJ Gagarin
19:25-19:45 - DJ Gagarin
20:05-21:25 - Kofei.IN
21:45-23:30 - чвертьфінал ЄВРО-2012

25 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:
«Гич Оркестр»
«Бурдон»
«Гуцул Каліпсо»
«AtmAsfera»

26 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступи гуртів:
«Grand Big Band. UA»,
«Open Blues Band»,
«ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»,
«Jarek Smietana Band»

27 червня
14:25-14:45 – DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Оратанія
17:25-17:45 - Оратанія
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Джек О'Лентерн
21:45-23:30 - півфінал ЄВРО-2012

28 червня
14:25-14:45 – DJ SS-17
15:25-15:45 - DJ SS-17
16:25-16:45 - Дзвони Сонця
17:25-17:45 - Дзвони Сонця
18:25-18:45 - DJ SS-17
19:25-19:45 - DJ SS-17
20:05-21:25 - Rock-H
21:45-23:30 - півфінал ЄВРО-2012

29-30 червня
18:00-00:00 - Проект ФанАртія
Виступають:
GOLDIE
KRYPTIC MINDS
ATOMIC HOOLIGAN.
DJs DERRICK
TONIKA
MAX NRG
GARRY SHUMOFF
BOB ROVSKI
MC NED
ROS ft. LADY KATEE

1 липня – Фінал УЄФА ЄВРО-2012
16:25-16:45 - Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen
17:25-17:45 - Nameless
17:40-18:40 - Nameless
19:25-19:45 – Нагородження переможців ЄВРОФАНу
20:05-21:25 - Green Silence
21:45-23:30 - фінал ЄВРО-2012
01:30 – Піротехнічне шоу

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.