Новини

Соціум

наливки

наливки

ivona.bigmir.net

У Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок

Вівторок, 27 травня 2014, 15:08

8 червня у Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок.

Про це йдеться в повідомленні Facebook-спільноти Клуб Галицької Кухні.

До участі в конкурсі запрошуються як аматори давнього галицького ремесла, так і професійні виробники наливок і заклади громадського харчування, які подають власний продукт.

Організатори конкурсу – ГО «Клуб галицької кухні» та ГО «Музей Ідей». Партнери – Галицька школа гостинності і Львівський туристичний альянс.

Мета конкурсу – відновлення традицій приготування наливок, які притаманні Галичині впродовж багатьох сотень років. 

Конкурс відбуватиметься у дворику Музею ідей (вул. Валова, 18А) 8 червня, з 15:00. Наливки дегустуватимуть члени представницького журі та гості. Оцінювання відбуватиметься у двох категоріях: солодкі та несолодкі наливки.

Оцінка складатиметься з балів журі та голосів, які віддаватимуть глядачі-дегустатори. Окрім наливок, тут можна буде спробувати також традиційні галицькі закуски від «Трапезної ідей».

Для участі в конкурсі потрібно зателефонувати на номер 098 306 10 25 (Олексій) або написати лист на електронну скриньку info@gcc.in.ua з заголовком “Конкурс наливок».

Зголоситися треба до 15:00 7-го червня. Обов’язкова умова участі – надати щонайменше 1 літр наливки для дегустації.

Для переможців в обох номінаціях передбачено грошові призи: по 2500 гривень. Також буде розіграно кілька спеціальних призів від організаторів та членів журі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.