Новини

Соціум

міліція

міліція

versii.if.ua

Вівторок, 27 травня 2014, 16:08614

Міліціонерів, які відмовилися їхати у Харківську область, звільняти не будуть

Працівників спецбатальйону міліції Львівщини, які відмовилися їхати у Харківську область для забезпечення громадського порядку, не будуть звільняти – їм лише оголошено про неповну посадову відповідність.

Після проведення службового розслідування 31 працівник спеціального батальйону міліції ГУМВС України у Львівській області за невиконання наказу заслуговував на звільнення з органів внутрішніх справ, повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Щоправда, керівництво пожаліло міліціонерів через їхній моральний стан, відсутність на момент відрядження належного матеріального забезпечення, а також запевнення міліціонерів про готовність виїхати у відрядження.

Нагадаємо, для забезпечення громадського порядку на території Харківської області, 28 квітня було прийнято рішення відрядити у місто Харків 40 працівників спеціального батальйону міліції Львівщини.

Під час проведення інструктажу 31 працівник спецбатальйону відмовився їхати у службове відрядження, вказані співробітники спецбатальйону самовільно покинули територію підрозділу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: