Новини

Інфраструктура

будівництво

будівництво

poltava.pl.ua

Середа, 28 травня 2014, 11:48818

Прокуратура перевіряє законність будівництва багатоповерхівки на вул. Карманського

Прокуратура Львова зацікавилася масштабним будівництвом багатоповерхівки на вулиці Карманського, 21, яке викликало негативний суспільний резонанс і протести мешканців прилеглих забудов через можливе порушення їхніх прав.

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Львова.

З метою з’ясування об’єктивних обставин справи, органами прокуратури міста Львова перевіряється дотримання норм містобудівного законодавства при проектуванні цього об’єкта.

Так, скеровано відповідні вимоги про проведення перевірок з вказаних питань у Держсільгоспінспекцію, Інспекцію Держархбудконтролю у Львівській області та органи охорони історичного середовища ЛОДА.

Крім цього, прокуратурою витребувано документацію у Львівській міськраді та відділі Держземагентства щодо підстав надання земельної ділянки під будівельний майданчик та видачі містобудівних умов й обмежень забудови території на вул. Карманського.

Відтак, після вивчення матеріалів перевірки, за необхідності вживатимуться заходи прокурорського реагування з метою недопущення порушень інтересів міської громади у зв’язку з вказаним будівництвом.


Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.