Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

даі

даі

tsn.ua

Четвер, 29 травня 2014, 12:23

При управлінні ДАІ Львівщини створено Громадську раду

На Львівщині при обласному управлінні ДАІ почала діяти Громадська рада. 

Минулого тижня було обрано голову цього дорадчого органу та сформовано основний склад, інформує прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

Очолив Громадську раду при УДАІ представник «Дорожнього контролю» Ярослав Порада. Активну участь у роботі структури також узяли представники понад п'ятнадцяти громадських організацій.

«Основна мета нашої діяльності – запровадження змін у структурі ДАІ, контроль за дотриманням законодавства, допомога в організації безпеки дорожнього руху. Будемо також працювати зі зверненнями громадян, надавати людям правову допомогу», - розповів голова Громадської ради Ярослав Порада.

Учора в приміщенні управління ДАІ Львівщини відбулось чергове засідання учасників цього дорадчого органу. Активісти запропонували, аби від управління ДАІ до ради було делеговано постійного представника, який би оперативно реагував на всі зауваження та пропозиції.

Учасники Громадської ради вирішили найближчим часом провести у центрі міста спільний рейд із інспекторами ДАІ. Правоохоронці виявлятимуть недоліки та порушення, а громадські активісти пильнуватимуть, аби комунальники не зволікали із усуненням цих «огріхів».

Представники Громадської ради домовилися зібратися разом вже наступного тижня. Засідання планують провести 4-го червня о 17-й годині.


Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.